Baidarės Grūda

Išbandžiusiems tradicinius maršrutus siūlome išbandyti šiek tiek rimtesnį, daugiau iššūkių siūlantį maršrutą – plaukimą Grūdos upe. Upė Grūda vingiuoja Lietuvos pietuose, Dzūkijos regione ir yra Merkio upės intakas. Ši upė yra labai vingiuota, rėvėta ir itin srauni žemupyje. Šioje upėje iššūkių ras kiekvienas – nedideli tilteliai, vingiai, srovė ir užvartos. Jūsų laukia nuostabūs gamtos vaizdai, miškai esantys visai šalia upės.

Plaukimas baidarėmis GrūdaUpės ilgis – 45 kilometrai, tačiau plaukti siūloma iki 30 kilometrų. Grūda puikiai tiks ir patyrusiems baidarininkams, kuriems trūksta iššūkių, jie šia upe gali plaukti rudenį ar pavasarį, kuomet upėje yra daugiau vandens. Upe siūloma plaukti vieną dieną, tačiau norintiems pradėti vėliau plaukimą galima praplėsti į 2 dienų baidarių žygį Grūda bei Merkiu. Plaukdami šia upe jūs praplauksite Darželius, Marcinkonius ir Puvočių poilsiavietę.

Ši upė yra sąlyginai ekstremali, nes yra srauni, turi daug kliūčių – akmenų, nuvirtusių medžių, tiltelių bei lieptelių, tačiau yra visiškai nepavojinga, nes yra negili.

Baidarių nuoma GrūdaNorintiems plaukti vieną dieną Grūdos upe siūlome rinktis iš šių maršrutų: Marcinkonys-Puvočiai arba Darželiai-Puvočiai. Norint sujungti maršrutą su Merkiu siūlome plaukti nuo Darželių iki Merkinės.

Baidarių nuomos kaina Grūdos upe – nuo €20/žmogui. Plaukiant dvi dienas kaina yra nuo €40/žmogui, papildomai kainuoja baidarių pristatymo arba transportavimo paslaugos. Esant didesnėms grupėms taikome nuolaidas!

Plaukimo Grūda galerija:

Rezervuokite laiką:
Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta
7 + 8 =

+37062739146