Baidarės Vilnele

Sudėtingumas: (3,5 / 5) | Kaina: €14/žmogui + transportavimas | TOP maršrutų trukmė: ~2-4 valandos

Plaukimas baidarėmis VilnelePlaukimas baidarėmis Vilnele yra skirtas ekstremalių pojūčių ištroškusiems žmonėms. Plaukiant Vilnele gausu didelių akmenų, nuvirtusių medžių, staigių posūkių, kas šiam plaukimui prideda ekstremalumo ir įdomumo.

Plaukiant baidarėmis Vilnele (kitaip vadinama Vilnios upe) pamatysite įžymųjį geologijos paminklą – Pūčkorių atodangą, kuri yra net 65 metrų aukščio ir 260 metrų pločio, Belmontą ir jo gražiuosius krioklius, garsiąją Užupio respubliką, Gedimino pilį, Užupio tiltus, o galiausiai išplauksite į Nerį ir praplaukdami Mindaugo, žaliąjį ir baltąjį tiltus pasieksite finišą.

Baidarės Vilnele yra daug sudėtingesnis maršrutas, nei plaukimas Nerimi, sudėtingumu šiek tiek panašus į baidares Voke ir reikalauja geresnio fizinio pasirengimo, geresnės reakcijos, nes Vilnia yra žymiai sraunesnė, turinti staigių posūkių, nuvirtusių medžių ir didelių akmenų. Nerekomenduojame Vilnele plaukti mažiems vaikams. Rekomenduojamas maršrutas pradedamas šalia Naujosios Vilnios malūno užtvankos (galimas ir trumpesnis variantas – pradėti Belmonte) ir baigiamas prie baltojo tilto.

Šis ekstremalus plaukimas baidarėmis kainuoja 14 eurų žmogui. Rekomenduojamo maršruto ilgis yra maždaug 14 kilometrų. Įveikti šį maršrutą užtrunka 2-4 valandas. Maršrutą galima prailginti arba sutrumpinti pagal jūsų pageidavimą, galimas ir dviejų dienų plaukimas Vilnele nuo Kenos iki Baltojo tilto.

Primygtinai siūlome baidarių maršrutą Vilnele rinktis tiems plaukikams, kurie jau yra išbandę baidarių maršrutus kitomis Lietuvos upėmis, žino kaip valdyti baidarę.

Visi baidarių maršrutai Vilnele:

Baidarių maršrutas Trukmė Kaina
[TOP] Belmontas – Baltasis tiltas ~2 valandos €14/žmogui
[TOP] Naujosios Vilnios užtvanka – Baltasis tiltas ~3-4 valandos €14/žmogui
Mickūnai – Baltasis tiltas ~5 valandos €14/žmogui + transportavimas
Kena – Baltasis tiltas 2 dienos Sutartinė
Lavoriškės-Naujoji Vilnia ~7 valandos Sutartinė
Kiti maršrutai Vilnele Įvairi Susisiekite, aptarsime

Žmonių transportavimas iš finišo į startą – nuo €2/žmogui

Baidarės Vilnele video filmukas:

Plaukimo Vilnele galerija:

 Baidarių maršruto Vilnele žemėlapis:

 

 

 

Rezervuokite laiką:
Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta
9 + 3 =

+37062739146