Baidarės Vilnele

Sudėtingumas: 3.5 out of 5 stars (3,5 / 5) | Kaina: €20/žmogui + transportavimas | TOP maršrutų trukmė: ~2-4 valandos

Plaukimas baidarėmis VilneleDĖMESIO! Plaukimas baidarėmis Vilnele maršrutais nuo Naujosios Vilnios užtvankos ar Belmonto iki Baltojo tilto vykdomas tik esant pakankamam vandens lygiui! Siūlome – skambinti ir pasiteirauti apie situaciją. Esant žemam vandens lygiui rekomenduojame rinktis maršrutus iki N. Vilnios užtvankos (startuoti Mickūnuose ar Lavoriškėse).

Plaukimas baidarėmis Vilnele yra skirtas ekstremalių pojūčių ištroškusiems žmonėms. Plaukiant Vilnele gausu didelių akmenų, nuvirtusių medžių, staigių posūkių, kas šiam plaukimui prideda ekstremalumo ir įdomumo.

Plaukiant baidarėmis Vilnele (kitaip vadinama Vilnios upe) pamatysite įžymųjį geologijos paminklą – Pūčkorių atodangą, kuri yra net 65 metrų aukščio ir 260 metrų pločio, Belmontą ir jo gražiuosius krioklius, garsiąją Užupio respubliką, Gedimino pilį, Užupio tiltus, o galiausiai išplauksite į Nerį ir praplaukdami Mindaugo, žaliąjį ir baltąjį tiltus pasieksite finišą.

Baidarės Vilnele yra daug sudėtingesnis maršrutas, nei plaukimas Nerimi, sudėtingumu šiek tiek panašus į baidares Voke ir reikalauja geresnio fizinio pasirengimo, geresnės reakcijos, nes Vilnelė yra žymiai sraunesnė, turinti staigių posūkių, nuvirtusių medžių ir didelių akmenų. Nerekomenduojame Vilnele plaukti mažiems vaikams.

Esant pakankamam vandens lygiui rekomenduojamas maršrutas pradedamas šalia Naujosios Vilnios užtvankos (galimas ir trumpesnis variantas – pradėti Belmonte) ir baigiamas prie baltojo tilto. Šiais maršrutais plaukimai vykdomi tik esant pakankamam vandens lygiui. Didžiausia tikimybė praplaukti smagiai – pavasarį, rudenį arba po didelių liūčių.

Kuomet situacija dėl vandens lygio Vilnelėje yra prasta – rekomenduojame rinktis maršrutą nuo Mickūnų iki Naujosios Vilnios užtvankos plaukiant gamtoje ir urbanistinėje aplinkoje.

Plaukimas Vilnele kainuoja 20 eurų/žmogui, transportavimas iš finišo į startą papildomus 3 eurus/žmogui.

Primygtinai siūlome baidarių maršrutą Vilnele rinktis tiems plaukikams, kurie jau yra išbandę baidarių maršrutus kitomis Lietuvos upėmis, žino kaip valdyti baidarę.

Visi baidarių maršrutai Vilnele:

Baidarių maršrutas Trukmė Kaina
[TOP] Mickūnai – N.Vilnios užtvanka ~3-4 valandos €20/žmogui
[TOP esant vandens] Belmontas – Baltasis tiltas ~2 valandos €20/žmogui
[TOP esant vandens] N.Vilnios užtvanka – Baltasis tiltas ~3-4 valandos €20/žmogui
Mickūnai – Baltasis tiltas ~5 valandos €20/žmogui
Lavoriškės-Naujoji Vilnia ~7 valandos Sutartinė
Kena – Baltasis tiltas 2 dienos Sutartinė
Kiti maršrutai Vilnele Įvairi Susisiekite, aptarsime

Žmonių transportavimas iš finišo į startą – nuo €3/žmogui

Baidarės Vilnele video filmukas:

Plaukimo Vilnele galerija:

 Baidarių maršruto Vilnele žemėlapis:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezervuokite laiką:
Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta
8 + 9 =

+37062739146