Maršrutai

Baidarėmis plaukti Vilniaus mieste siūlome pagrindiniais maršrutais:

Baidarės Vilnele. Šis plaukimas prasideda prie Naujosios Vilnios užtvankos arba Belmonto krioklių, pagal Jūsų pageidavimą ir tęsiasi iki Baltojo tilto. Plaukimo trukmė svyruoja nuo 2 iki 4 valandų, priklausomai nuo sugebėjimo irkluoti, metų laiko kada plaukiate, vandens lygio upėje. Tačiau pageidaujantiems ilgesnio maršruto jį galima prailginti net iki 2 dienų plaukimo nuo Kenos iki Baltojo tilto. Maršrutas Vilnele rekomenduojamas tiems žmonėms, kurie jau yra plaukę baidarėmis anksčiau, žino kaip jas valdyti, nes šioje upėje gausu nuvirtusių medžių, didelių akmenų, kurie gali plaukimą padaryti ne tokiu smagiu, kokį įsivaizdavote.

Baidarės VilniujeBaidarės NerimiPlaukimas baidarėmis Nerimi yra nesudėtingas ir didelių fizinių pastangų nereikalaujantis plaukimas baidarėmis Vilniuje. Nerimi plaukti pradedama nuo Valakampių antrojo pliažo arba nuo Ožkinių ir baigiasi šalia Baltojo tilto, maršrutas nuo Ožkinių yra keliais kilometrais ilgesnis, nei nuo Valakampių antrojo pliažo. Pageidaujantiems ilgesnio maršruto galime pasiūlyti pilnos dienos ar netgi 2 dienų plaukimams Nerimi. Taip pat galime derintis prie jūsų individualių pageidavimų ir poreikių.

Naktinis plaukimas baidarėmis. Naktinis plaukimas yra skirtas tiems, kurie jau išbandę dieninius plaukimus ir ieško naujovių. Šis maršrutas puikiai tinka poroms, kurios ieško kaip romantiškai praskaidrinti pasimatymus, vilniečiams, kurie nori svečius iš užsienio supažindinti su naktiniu Vilniumi kitu kampu. Maršruto pradžia – Valakampių antrasis pliažas, pabaiga – Baltasis tiltas.

Baidarės Voke. Plaukimas baidarėmis Vokės upe rekomenduojamas tiems, kurie ieško naujų, neišbandytų maršrutų ir yra plaukę Nerimi bei Vilnele. Vokė kol kas nėra tokia populiari kaip Neris ar Vilnelė, nedaug žmonių yra išbandę plaukimą šia upe. Todėl, jeigu jūs jau bandėte plaukimą Nerimi ir Vilnele ir ieškote naujovių Vilniaus apylinkėse – išbandykite Vokę! Maršruto pradžia – Mūrinės Vokės užtvanka, o pabaiga – Grigiškėse, ten kur Vokė įteka į Nerį, tačiau maršrutus galima tiek ilginti, tiek trumpinti pagal jūsų pageidavimus.