Ekstremalus Turas

Atsibodo nuobodūs įmonės vakarėliai? Bernvakariui ar mergvakariui trūksta aštrių pojūčių? Tuomet šis ekstremalus turas yra tai, ko reikia jums! Mes siūlome – plaukimą baidarėmis, gidą plaukiantį su jumis, požemių lankymą, pikniką saloje ir šuolį su virve nuo tilto!

Programos trūkmė 4-6 valandos, priklauso nuo jūsų pastangų ir oro sąlygų
Kaina €70/žmogui (minimali kaina – €420)
Plaukimo atstumas 16 kilometrų
Pramogų skaičius 4 – plaukimas baidarėmis, požemių lankymas, piknikas saloje ir šuolis su virve nuo tilto

Plaukimas baidarėmis Nerimi

Kayaking in Vilnius

16 kilometrų plaukimas baidarėmis nuo susitikimo vietos iki finišo. Mūsų komanda su jumis susitiks sutartoje starto vietoje, praves instruktažą ir su gidu išplauksite ieškoti nuotykių. Kiekvienas dalyvis gaus guminius batus, prožektorių, pirštines, liemenę ir irklą. Plaukimo maršrutas nesudėtingas ir daug pastangų nereikalaujantis, pavargus galima plaukti pasroviui, o norintiems pasportuoti ir plaukti greičiau galima intensyviau irkluoti. Į turo kainą įeina:

  • Baidarės minkštomis sėdynėmis, visa papildoma įranga.
  • Gidas, kuris bus su jumis visos kelionės metu.
  • Transportavimas atgal į miestą iš finišo vietos.

Keletas jūsų maršruto nuotraukų:

Požemių lankymas

Urbex VilniusPlaukimo metu jūsų kompanija aplankys 2 požemius, vadinamuosius lietaus kolektorius, kuriais miesto lietaus vanduo nuteka iš gatvių į upę. Šie kolektoriai išsidėstę upės šlaituose, tad toli nuo maršruto nenukrypsite. Požemiuose vyrauja drėgmė ir tamsa, tad nusiteikite išbandymams! Su jumis bus gidas, kuris pasirūpins, kad viskas būtų saugiai ir informatyviai. Jeigu lyja lietus, ši pramoga praleidžiama. Kiekvienas komandos dalyvis gaus:

  • Guminius batus, kurie apsaugos nuo šalto požemių vandens.
  • Prožektorius, kurie apšvies kelią tamsoje.
  • Piršines, kurios apsaugos jūsų rankas nuo purvo.

Piknikas saloje – karinio davinio gamyba

Vilnius Stag ActivityEkstremalios pramogos reikalauja energijos, tad pasipildyti energijos atsargas yra būtina. Maždaug už 6 kilometrų nuo starto sustosime piknikui vienoje iš Neries salų, kurioje kiekvienas dalyvis galės pasigaminti sausą kareivišką davinį. Jūsų laukia šiltas patiekalas – kruopos su mėsa, sausainiai su medumi arba džemu, šokoladas, riešutai ir kiti užkandžiai. Šis nedidelis užkandis užtikrins, kad iššūkį įveiktumėte iki galo!

Šuolis su virve nuo tilto

Finiše jūsų laukia paskutinioji pramoga – šuolis su virve nuo tilto. Ekstremaliausia paketo pramoga ir daugiausiai drąsos reikalaujantis nuotykis. Ar pasiruošę išbandyti save? VIENAS, DU, TRYS – šuoooolis. Emocijos užpildo kūną, plaučiai praranda orą ir po pasisupimo suvokiate kas įvyko ir kad jūs vis dar gyvas ir galite kvėpuoti! Po šios pramogos parvežame visus dalyvius į miestą.

Šuolio su virve galerija:

Susisiekite:

plaukimas@baidaresvilniuje.lt