Naktinė Neris

Sudėtingumas: 2 out of 5 stars (2 / 5) | Kaina: €22/žmogui + transportavimas | Trukmė: ~2-3 valandos

Jau išbandėte plaukimą dieną? Norite naujų įspūdžių? Siūlome išbandyti naktinį plaukimą baidarėmis Neries upe. Šis plaukimas puikiai tiks norintiems romantiškai praleisti vakarą.

Baidarės Nerimi Naktį

© Mantas Volungevicius

Plaukimas baidarėmis pradedamas Verkiuose, netoli vandens malūno. Plaukimą pradėsite prieblandoje, iš pradžių atrodys, jog plaukiate toli toli užmiestyje, nes šviesų bus nedaug, pasirodys vos viena kita. Tačiau plaukiant artyn centro šviesų vis daugės ir vaizdai gražės. Plaukimas baigsis visai šalia baltojo tilto. Šis maršrutas puikiai tinka poroms, kurios nori paįvairinti savo pasimatymus, draugų kompanijoms, kurios nori nuotykių naktiniame Vilniuje. Šis plaukimas puikiai tiks mergvakario ar bernvakario pabaigai, kaip tik prieš barų ir klubų lankymą!

Mūsų klientai sako, jog šis plaukimas yra visiškai neįprastas ir nepalyginamas su kitais plaukimais Vilnelės, Vokės ar dieninės Neries maršrutais. Plaukdami šiuo maršrutu galėsite stebėti naktinį ir paslaptingą Vilnių saugiai, iš upės, kur jūsų niekas nepasieks. Naktinis plaukimas baidarėmis Nerimi yra idealus pasirinkimas poroms, kurioms trūksta romantikos. Vaikinai, nedelskite ir nustebinkite merginas neįprastu pasimatymu!

Šio plaukimo kaina yra 22 eurų asmeniui. Į šią kainą įeina baidarių, irklų ir gelbėjimosi liemenių nuoma. Nuvežimas iki starto kainuoja papildomus €3. Jeigu pageidaujama pridedamos vaikiškos kėdutės. Maršruto ilgis yra maždaug 9 kilometrai. O šio plaukimo trukmė maždaug 2 valandos.

Žmonių transportavimas iš finišo į startą – €3/žmogui

Maršruto žemėlapis:

Rezervuokite laiką:
Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta
8 + 1 =

+37062739146