Plaukimas Nerimi

Sudėtingumas: 1.5 out of 5 stars (1,5 / 5) | Kaina: €16-17/žmogui + Transportavimas| TOP maršrutų trukmė: ~2-4 valandos

Baidarių nuoma NerimiPlaukimas baidarėmis Nerimi yra paprastas, didelių fizinių pastangų nereikalaujantis plaukimas, kuris tinkamas visiems – tiek mažiems, tiek dideliems, priešingai, nei baidarės Vilnele ar baidarės Voke. Plaukiant Nerimi priklausomai nuo maršruto praplauksite įvairius Vilniaus tiltus, kurie papuošti išskirtinėmis skulptūromis, prieplauką, kuri paversta graffiti piešinių galerija, sporto rūmus, išvysite Gedimino kalną kitu kampu, pamatysite žymiąją skulptūrą „Krantinės arka“, kitaip vadinamą „vamzdžiu“.

Trumpiausias plaukimas Neries upe vidutiniškai užtrunka apie 2 valandas, todėl tai puikus pasirinkimas įmonės kolektyvui ar studentų grupei, norinčiai atitrūkti nuo rutinos ir vakarą po darbo ar paskaitų praleisti netradiciškai. Baidarių maršrutą Nerimi yra galimybė ilginti pagal jūsų pageidavimą ir plaukimas gali užtrukti nuo 3 valandų iki kelių dienų. Savaitgaliais baidarės Nerimi populiarios tarp šeimų, kurios nori vaikams parodyti Vilnių plaukiant baidarėmis, draugų kompanijų, kurie nori laisvą dieną praleisti kitaip nei įprastą darbo dieną. Nerimi galima plaukti tiek kelias valandas, tiek kelias dienas. Laisvomis dienomis draugų grupėmis rekomenduojame maršrutus Nemenčinė-Baltasis tiltas arba Baltasis tiltas-Stirniai, jie trunka visą dieną, tad turėsite laiko ir pasišnekėti ir papiknikauti pakeliui esančiuose paplūdimiuose.

Populiariausi siūlomi maršrutai yra Verkių malūnas – Baltasis tiltas arba Ožkiniai – Baltasis tiltas. Šiuos maršrutus įveikti nereikės didelių fizinių pastangų, jie puikiai tinkami šeimos išvykoms ar draugų susitikimui, plaukdami galėsite pasilepinti saulės spinduliais. Plaukimo kaina – 16-17 eurų žmogui. Jeigu reikalingas žmonių transportavimas iš finišo į startą – kaina €3/žmogui. Pagal pageidavimus maršrutą galima prailginti arba sutrumpinti.

DĖMESIO! Galime padėti su pilnaverte įmonės ar draugų išvyka. Paimti iš biuro, nuvežti į startą, plaukimo metu rekomenduoti maitinimo paslaugų teikėjus, o po plaukimo parvežti atgal į biurą.

Visi baidarių maršrutai Nerimi:

Baidarių maršrutas Trukmė Kaina
[TOP] Verkių malūnas – Baltasis tiltas ~2 valandos €16/žmogui
[TOP] Ožkiniai – Baltasis tiltas ~3-4 valandos €17/žmogui
Nemenčinė – Baltasis tiltas ~7 valandos €17,5/žmogui + transportavimas
Baltasis tiltas – Vievis ~7 valandos €17,5/žmogui + transportavimas
Baltasis tiltas – Kernavė 2 dienos Sutartinė
Buivydžiai – Baltasis tiltas 2 dienos Sutartinė
Vilnius-Kaunas 3-5 dienos Sutartinė
Kiti maršrutai Pasirenkama Sutartinė

Žmonių transportavimas iš finišo į startą – nuo €3/žmogui

Plaukimo baidarėmis Nerimi galerija:

Baidarių maršruto Nerimi video klipas:

Plaukimo baidarėmis Nerimi maršruto žemėlapis:

Rezervuokite laiką:
Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta
5 + 5 =

+37062739146