Baidarės Dubinga

Sudėtingumas:  (3 / 5) | Kaina: €14/žmogui + transportavimas | TOP maršrutų trukmė: 1-2 dienos

Neris, Vokė, Vilnelė, Merkys jau išbandytos upės? Siūlome leistis į nuotykį laukine ir itin skaidria Dubingos upe, kuri išteka iš ilgiausio Lietuvos ežero – Asvejos. Upė itin smagi ir įvairi – plaukimą pradėsite Asvejos ežere nuo mūsų partnerių sodybos, Žingių arba Abejučių stovyklaviečių. Iš pradžių reikės tarp nendrių atrasti, kur prasideda Dubingos upė, praplauksite žavingus miškus, Padubingės gyvenvietę, įplauksite į retai lakomą Rėdžios ežerą. Plaukimą galima baigti Kabakėlio gyvenvietėje arba plaukti toliau iki Pabradės tvenkinio arba santakos su Žeimena. Dubingos maršrute bus visko – ir plaukimo ramiu ežeru, ir maršruto ieškojimo per nendres, ir smagių rėvų, palindinėjimų po nuvirtusiais medžiais.

Baidarių nuoma Dubingos upe

Asvejos ežeras ir Dubingos upės pradžia priklauso Asvejos regioniniam parkui, tad aplinkui rasite nemažai patogių stovyklaviečių. Galima atvykti vakare prieš plaukimą ir miegoti palapinėse Žingių ar Abejučių stovyklavietėje. Viena iš galimybių – plaukti 2 dienas ir nakvoti mūsų partnerių sodyboje name ar palapinėse pirmą naktį ir Abejučių ar Žingių stovyklavietėje antrą naktį. Ištroškusiems iššūkių ar tikro nuotykio siūlome praplaukti visą Asvejos ežerą, Dubingos upę, Žeimeną ir Nerimi grįžti iki pat Vilniaus! Baidarių nuoma Dubinga – smagi pramoga ir nuotykis vasaros dienomis, kadangi ežeras ir upė itin švarūs, galima stoti maudytis ir žvejoti. Susisiekite su mumis ir aptarsime patogiausius variantus, siūlome tiek vienos dienos plaukimus su baidarėmis, tiek plaukimus su nakvyne.

DĖMESIO! Galime padėti su pilnaverte įmonės ar draugų išvyka. Paimti iš biuro, nuvežti į startą, plaukimo metu rekomenduoti maitinimo paslaugų teikėjus, o po plaukimo parvežti atgal į biurą.

Baidarių Dubingos upe maršrutai:

Baidarių maršrutas Atstumas Trukmė Kaina
[TOP] Žingiai-Pabradė 23km ~5-7 valandos €12/žmogui*
[TOP] Žingiai-Kabakėlis 16km ~4-5 valandos €12/žmogui*
Dubingiai Summerhouse – Pabradė 37km 2 dienos €22/žmogui*
Kiti maršrutai . Įvairi Sutartinė

* į kainą įskaičiuota baidarių, irklų, liemenių nuoma. Transportavimas skaičiuojamas papildomai.

Kadangi puikiai pažįstame Asvejos regioninį parką – įmonių kolektyvams, didelėms kompanijoms siūlome jungtinius žygius pėsčiomis, nakvynę palapinėse, maisto gaminimą ant laužo ir plaukimą baidarėmis. Tobulas nuotykių savaitgalis gamtoje gali būti suplanuotas nuo A iki Z, žygį veda patyręs gidas.

Baidarių nuoma Dubinga žemėlapis:

Baidarės Dubinga nuotraukų galerija:

Rezervuokite:

+37062739146

plaukimas@baidaresvilniuje.lt