Inventorius

Mūsų tikslas – patenkintas klientas, kuris mūsų teikiamas paslaugas rekomenduotų draugams, todėl visada stengiamės patenkinti visus kliento poreikius ir nuomojamai įrangai teikiame aukščiausius reikalavimus.

Perception Vista dvivietės baidarės

Baidarių Vista perception nuoma

Savo klientams nuomojame kokybiškas dvivietes perception vista baidares, kurios puikiai tinka ir kelių valandų žygiams ir kelių dienų nuotykinėms kelionėms. Baidarės priekyje ir gale yra laisvos vietos, kurią galima išnaudoti turistinio inventoriaus gabenimui. Taip pat plaukiant dviese viduryje baidarės lieka nemažai laisvos vietos. Abi sėdynės yra minkštos ir pritaikytos jūsų patogiai kelionei, kiekvienas plaukėjas tarp kojų gali įsistatyti gėrimo butelį ar skardinę. Tiek baidarės priekyje, tiek gale yra patogios, minkštos rankenos baidarės pernešimams per užtvankas, kelius.

Įrangos nuoma

Gelbėjimosi liemenės

Kiekvienas klientas, kuris plaukia su mumis gauna savo dydį atitinkančią gelbėjimosi liemenę. Turime liemenių, kurios tinka net ir patiems mažiausiems plaukikams. Liemenės kokybiškos, nesunešiotos ir puikiai atliekančios savo funkciją – gelbėti gyvybę. Rekomenduojame gelbėjimosi liemenes dėvėti viso plaukimo metu.

Irklai baidarėmsIrklai baidarėms

Koks plaukimas baidarėmis be irklų? Atsakymas paprastas – joks. Todėl savo klientams nemokamai prie baidarės ir gelbėjimosi liemenės suteikiam irklus, kurie lydės jus visos kelionės metu. Irklai yra kokybiški ir puikiai atliekantys savo funkciją, todėl prašome su jais elgtis švelniai ir atsargiai, nenaudoti kaip sverto užstrigus baidarei.

Vaikiška kėdutė baidarėjeVaikiška kėdutė baidarei

Mes nepamirštame ir mūsų mažiausių keliautojų, todėl jeigu plaukiate kartu su vaiku iki 3 metų būtinai praneškite mums iš anksto ir mes pasirūpinsime specialia jam pritaikyta ir itin patogia kėdute, kurioje vaikas galės sėdėti viso plaukimo tarp tėvų ar kitų jį plukdančių asmenų. Vaikas su tėveliais kėdutėje plaukia nemokamai.

Neperšlampamas maišas baidarėmsNeperšlampami maišai

Savo klientams iš anksto pranešus nemokamai suteikiame didelius neperšlampamus maišus, kuriuose tilps svarbiausi ir būtiniausi daiktai po plaukimo – sausi drabužiai, avalynė, užkandžiai, elektronika. Dėklais ar maišeliais telefonams siūlome pasirūpinti patiems.

Šašlykinė

Koks ilgesnis žygis baidarėmis be keptos mėsos stovyklavietėje? Nesirūpinkite už papildomus €5/dienai galime išnuomoti itin kompaktišką ir patogią šašlykinę su iešmais. Jums teks pasirūpinti mėsa ir malkomis! Šašlykinę grąžinti galėsite iš karto po plaukimo su baidarėmis.

Turite klausimų? Susisiekite! 
Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta
7 + 6 =

+37062739146