Baidarės Voke

Sudėtingumas: 3 out of 5 stars (3 / 5) | Kaina: €19/žmogui + transportavimas | Trukmė: ~3 valandos

Plaukimas VokeVisiems, kuriems patinka ekstremalesnės vandens trasos, organizuojamas plaukimas baidarėmis Vokės upe. Šioje upėje yra kelių šimtų metrų atkarpa, kurioje pavasariais yra rengiamos baidarių slalomo varžybos. Jau vien tai pasako, kad maršrutas yra sudėtingesnis, nei poilsinis plaukimas Nerimi.

Jeigu esate plaukę Vilnele ir plaukimas patiko, tai plaukimas baidarėmis Voke skirtas būtent Jums. Galimi plaukimų pradžios taškai – Pagiriai ar Vaidotai, pabaigos – Mūrinė Vokė ar Grigiškės. Norintiems dar ilgesnio plaukimo – galima pradėti dar aukščiau upe.

Baidarės Voke

Plaukimas Vokės upe patiks ir gamtos mėgėjams, nes upės krantai apaugę medžiais ir krūmais, upėje nemažai natūralių ir dirbtinių slenksčių, akmenų, vienas kitas nuvirtęs medis. Plaukiant toliau nuo Grigiškių reikės persinešti baidares per užtvanką, bet šis „vargas“ visiškai atsipirks, nes čia jau laukia tikrai nepamirštami įspūdžiai plaukiant srauniausia Vokės upės dalimi, kuri prasideda praplaukus autostrados tiltą. Čia reikės panaudoti ne tik irklavimo, bet ir vairavimo įgūdžius. Įplaukus į Nerį galima atsipūsti, tačiau prieš pat Valų kaimą praplauksite Saidės rėvą, kur upė tarsi verda nuo po vandeniu esančių akmenų. Plaukimas šia rėva paliks neišdildomus įspūdžius.

DĖMESIO! Galime padėti su pilnaverte įmonės ar draugų išvyka. Paimti iš biuro, nuvežti į startą, plaukimo metu rekomenduoti maitinimo paslaugų teikėjus, o po plaukimo parvežti atgal į biurą.

Baidarės Voke kainuoja 19 eurų žmogui, priklausomai nuo jūsų grupės dydžio ir dienos, kurią norima plaukti. Plaukimo šiuo maršrutu trukmė yra 2-6 valandos, trukmė priklauso nuo jūsų plaukimo baidarėmis įgūdžių ir pasirinktų pradžios bei pabaigos taškų.

Baidarių Voke maršrutai:

Baidarių maršrutas Trukmė Kaina
[TOP] Pagiriai – Mūrinė Vokė ~3-4 valandos €19/žmogui
[TOP] Vaidotai – Mūrinė Vokė ~2-3 valandos €19/žmogui
Vaidotai – Grigiškės ~4-5 valandos €19/žmogui
Pagiriai – Grigiškės ~5-6 valandos €19/žmogui
Kiti maršrutai Įvairi Sutartinė

Žmonių transportavimas iš finišo į startą – nuo €3/žmogui

Daugiau nuotraukų iš plaukimo baidarėmis Vokės upe:

Maršruto žemėlapis:

Rezervuokite laiką:
Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta
7 + 1 =

+37062739146